קרקס הבריחה - Runaway Circus
Opening 1.7.2021 הפתיחה
הנסן - עיריית ירושלים - רן וולף - הרשות לפיתוח ירושלים - משרד ירושלים ומורשת

שעות פתיחה

  • 1-8 ביולי 2021
  • חמישי 1.7 23:00-19:30
  • שישי 2.7 16:00-10:00
  • שבת 3.7 23:00-10:00
  • ראשון – חמישי 4-8.7 23:00-16:00

ערב פתיחה, יום חמישי ה־1 ביולי

ערב הפתיחה של שבוע העיצוב יצוין במספר התרחשויות ומופעים: בערב הפתיחה החגיגי לצד חשיפת כלל התערוכות והמייצבים, יתקיימו ברחבי בית הנסן שלל התערבויות מוסיקליות, פרפורמטיביות וקרקסיות, כשביניהן: הליצן x, חבורת אמנים מולטידיסיפלינריים, פועל כקבוצת הקרקס הרשמית של שבוע העיצוב ירושלים כשבערב הפתיחה יקיימו יחד עם מוזיקאים ואורחים נוספים מופע מרכזי גדול לצד שלל התערבויות בכל רחבי בית הנסן. האמנית סאלי קריסטל קרמברג יחד עם האמן בר פלש יקיימו פרפורמנס קעקועים מתמשך, האמנית לירון בן זיקרי תקרא בקלפים בתערוכת כישופוני ומשתתפי פרויקט השדכן יזמינו את הקהל לחוויה קולינרית עיצובית ירושלמית.

מיקום

  • בית הנסן, רחוב גדליהו אלון 14, ירושלים

נגישות

התערוכות בשבוע העיצוב יונגשו לקהל הרחב. עם זאת, בשל אופי המבנים בהם מוקמות התערוכות, ייתכנו מקומות נקודתיים בהם הנגישות תהיה מוגבלת, אנא עקבו אחר השילוט. כל המידע בנושא נגישות מופיע באתר שבוע העיצוב ובפרסומים. כמות הקהל מוגבלת בהתאם להנחיות הבטיחות.

מידע נוסף

אסופה – עיצוב ישראלי

בקומה הראשונה של המבנה, יארח בית הנסן כמדי שנה חנות פופ-אפ של ״אסופה״, חנות למוצרי עיצוב ישראלים עם קונספט ייחודי.

פיצה פלורה

מתחם הלאונג׳ של שבוע העיצוב. פיצה פלורה הירושלמית בשמונה ימים של פיצות ודרינקים בבור המים בחצר בית הנסן.

משק עפאים והדיר

משק עפאים לחקלאות בת-קיימא הוקם במושב עידן שבערבה על-ידי האחים ינון והדיי עפאים. במשק חרטו על דגלם מודל של ‘חקלאות אחרת’ שמאפשרת למגדלים להיות בקשר ישיר עם הצרכן, כמו גם שמירה על אקולוגיה וסחר הוגן. במשק מייצרים בשיטות מסורתיות גבינות עיזים, זיתים ושמן זית, דבש, ריבות, ממרחים שונים וכדומה. בית הקפה של משק עפאים נפתח בבית הרופא ההיסטורי בבית הנסן. במהלך שבוע העיצוב יוגשו בבית הקפה מנות חגיגיות לכבוד האירוע.

שעות פתיחה:
א'-ה' 23:00-16:00
ו' 16:00-10:00